7 Mayıs 2020

 

Kurumunuzda Uptodate’i desteklediğiniz için teşekkür ederiz.

En son yapılan ve yakın zamanda eklenecek olan  UpToDate gelişmelerini sizinle paylaşmaktan memnuniyet duymaktayız. İyi bir Uptodate kullanıcısı ve destekçisi olarak bu e-postayı kuruluşunuzun iç ağında yayınlayabilir veya bir sonraki eğitiminizde bu gelişmelerden bahsederek bu bilgilerin klinik ekiplerle paylaşılmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca, kurumunuzda UpToDate hakkında bilgilendirmenize yardımcı olacak daha fazla araç için, bu bültenin sonundaki “Kaynaklar” bölümüne göz atabilirsiniz.

UpToDate Connection; UpToDate® ürününden en iyi şekilde yararlanmanıza ve mümkün olan en iyi bakımı sunmanıza yardımcı olmak için, ipuçlarını ve güncellemeleri incelemelerinize sunmaktadır.

Güncelleme Kapsamı:

 • Çok Yakında: UpToDate Search'e Türkçe dahil 6 yeni dil seçeneğinin eklenmesi
 • Coronavirus Kaynakları
 • İlaç Monograflarında Yer Alan Gelişmiş Renal Doz Bilgileri
 • TLS yükseltmesi
 • Öne çıkan özellik:  Tek Bir Aramada,  Formüler Durum ve Kanıta Dayalı Tıp'ı aynı anda inceleme imkanı

 

 

Çok yakında: Haziran ayında UpToDate Search'e Türkçe Dahil Altı Yeni Dil Seçeneği Eklenecektir

UpToDate'de ihtiyacınız olan bilgiyi on dilde arayabileceğinizi biliyor muydunuz? Yakında listeye Türkçe dahil altı dil seçeneği daha eklenecektir. İhtiyacınız olan bilgiyi Türkçe olarak arayabileceksiniz.

Eklenecek  diller :

 • Rusça
 • Flemenkçe
 • Lehçe
 • Türkçe
 • Vietnamca
 • Endonezce

Ekranın sağ üst köşesindeki kullanıcı menüsünden "Language” seçeneğini değiştirerek bu özelliği kullanabilirsiniz.

 

Daha Fazla Bilgi Edinin

 
 
Coronavirus (COVID-19) Kaynakları


Kanıtların her gün değişmesi sebebiyle, hasta bakımı ile ilgili güvenilir bilgi almak için UpToDate'deki içeriğe güvenle başvurabilirsiniz. 7 Şubat 2020'den bu yana, uzman editörlerimiz tarafından COVID-19 ile ilgili 19 profesyonel seviyede konu başlığı, 3 hasta eğitimi konusu ve 3 toplum rehberi konusu dahil 25 yeni klinik konu yayınlanmıştır ve içerik güncellenmeye devam etmektedir.

En son yayınlanan konular:

 

Çok yakında - Yeni UpToDate Path: Coronavirus hastalığı 2019 (COVID-19) olduğundan şüphelenilen yetişkinlerin ilk telefon triyajı

UpToDate'teki en son kanıtlar ve klinik öneriler kullanılarak hazırlanmış bu etkileşimli kılavuz, COVID-19 enfeksiyonu şüphesi olan bir yetişkin için en uygun bakım ortamını (evde bakım, poliklinik veya acil servis) daha iyi belirlemenize yardımcı olacaktır. Bu kılavuza, UpToDate arama sayfasındaki COVID-19 bilgi kutusundan erişebilirsiniz.

Ayrıca, COVID-19 hastalarının nerede tedavi alması gerektiği konusunda yerel protokollere uyum sağlamak için bu kılavuzun özelleştirilmesini sağlamaktayız.

Daha fazla bilgi için buradan iletişime geçebilirsiniz.

Düzenli güncellemeler ve eklemelerle içeren COVID kaynaklarının tam listesi için CE COVID-19 Kaynakları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.