ClinicalKey Student Nursing-Midewifery , Hemşirelik fakültesi ve öğrencilerinin öğrenim sürecini bilgiye dönüştürmelerini ve çalışmalarını kolaylaştıran yeni nesil tıbbi eğitim platformudur.

ClinicalKey Student Nursing platformu, öğrencileri ve öğretim üyelerini güvenilir hemşirelik içeriği ve kapsamlı öğrenme araçlarıyla destekleyen etkileşimli bir eğitim platformudur.

Öğrencilere, çalışmalarını geliştirmek için çok çeşitli hemşirelik kaynakları sağlar. Fakülte, eğitim kaynaklarını desteklemek için ilgili materyallere erişebilir ve ayrıca, müfredatı tamamlayan ve öğrenme sürecini destekleyen içerik ile öğrencileri destekleyebilir.

ClinicalKey Student Nursing, öğrencilerin temel hemşirelik içeriğine ve etkileşimli araçlara erişebilmelerini sağlayarak  daha etkili çalışabilmelerine yardımcı olur.

 

Öğrenciler, ister çevrimiçi ister çevrimdışı ihtiyaç duydukları tüm içeriğe diledikleri her yerden erişebilmektedirler.

Çevrimdışı çalışma, okuma, not alma ve diğer tüm özellikleri kullanabileceğiniz "ClinicalKey Student Bookshelf" aplikasyonunu iOS ve
Android mağazanızdan indirebilirsiniz.

 

ClinicalKey Student Nursing İçeriği

  • Anatomi ve Fizyolojiden Halk Sağlığına kadar ilgili 37 adet Hemşirelik uzmanlığını içeren 90+ beğenilen Hemşirelik ders kitabı
  • Görsel öğrenim için geliştirilmiş 24.000'den fazla yüksek çözünürlüklü görsel
  • 20 temel Ebelik Öğrencisi ders kitabı

ClinicalKey Student Midewifery İçeriği

  • 30+ ders kitabı

 

*Dilediğiniz kitap içinden Bookshelf aplikasyonunu çalıştırarak;

İşaretleme ,

Not alma ,

İmajları sunuma aktarma,

Metin kopyalama,

Aplikasyon üzerinden sesli okuma (text to speech)

Çalışma kartları oluşturma gibi özellikleri kullanabilirsiniz.

İncelemiş olduğunuz kitapları doğrudan Bookshelf seçeneği ile açabilir ve önceki çalışmalarınıza hızlıca erişebilirsiniz.

Highlight, sharing ayarları yardımıyla farklı öğrenci gruplarınız ile paylaşabileceğiniz ödevleri işaretlemeleriniz ve notlarınız ile hazırlayabilirsiniz.  

Öğrencileriniz hem sizin paylaştığınız, hem de kendi oluşturdukları notları çıktı alabildikleri gibi çevrimdışı olarak da mobil aplikasyon üzerinden okuyabilirler ve üzerinde çalışabilirler.

Birbirlerinin notlarını takip edebilirler.

 

Kişisel Hesap Oluşturmak için gerekli 3 kolay adım

1. Kurum ağınıza bağlanarak
www.clinicalkey.com/student/nursing adresine giriniz.

2. İlk kullanım: İlk ekranda bulunan “register” yazısına tıkladıktan sonra kişisel profilinizi kurumsal emailiniz ile oluşturarak kurum içinden erişebilir ve
“Bookshelf” içindeki ek kullanım özellikleri ile kullanımınıza başlayabilirsiniz

3. ClinicalKey Student Nursing'e, kişisel hesap bilgilerinizi ve "ClinicalKey Student Bookshelf" aplikasonunu kullanarak istediğiniz zaman, istediğiniz yerden erişebilirsiniz. Uzaktan erişim için kurumunuz kütüphanesine danışabilirsiniz: ID numarası ile uzaktan erişim hesabı oluşturma

 

ClinicalKey Student Videosu:

https://youtu.be/IWQsKTz92Kw

 

Faydalı videolar:

İndirilebilir Dosyalar

Daha fazla doküman ve bilgi için lütfen destek@geminibilgi.com.tr adresine talebinizi bildiriniz.