Temsilcisi olduğumuz Elsevier tarafından sunulan, dünyanın en gelişmiş 3 boyutlu anatomi platformu olan Complete Anatomy, dünyada 500’den fazla üniversitede 3,5 milyona yakın kullanıcı tarafından kullanılmaktadır. 

Tanıtım videosu için buraya tıklayınız.

Kullanım ile igili tüm videolar için buraya tıklayınız. 

   

 

Complete Anatomy platformundaki erkek ve kadın modelleri üzerinde, farklı sistemleri ve 17.000’den fazla yapıyı inceleyebilirsiniz. Tam vücut modelleri, baş-boyun, abdomen, toraks gibi farklı vücut bölümlerine ait modellerin yanısıra, dokuları ve hücreleri daha detaylı incelemek için mikroanatomi modellerini kullanabilirsiniz.

Mikroanatomi modelleri ile ilgili detaylar için buradan ilgili videoya ulaşabilirsiniz. 

Erkek ve kadın modelleri arasında kolayca geçiş yaparak cinsiyete bağlı yapısal farklılıkları modeller üzerinden inceleyebilirsiniz. 

 

İçerik Düzenleme araçları: İşaretleme, etiketleme, metin kutusu ve resim ekleme, kesit alma gibi araçları kullanarak modeller üzerinde düzenlemeler yapabilir, kişiselleştirilmiş çalışma ekranları oluşturabilirsiniz.

İçerik Oluşturma ve Paylaşma: Complete Anatomy içerisindeki hazır ekranları, atlas görüntülerini, quizleri ve videoları içerik oluşturmak için kullanabilirsiniz. Aynı zamanda kendi hazırladığınız quizleri ve ekranları da bu içeriklere ekleyebilirsiniz. Oluşturduğunuz içerikleri farklı öğrenci grupları ile paylaşabilir, öğrencilerinizin içeriklerinizle olan etkileşimini ve performansını Assessment Dashboard üzerinden inceleyebilirsiniz.

 

Ders İçeriği Oluşturma ile ilgili videoyu buradan izleyebilirsiniz.

Quizler ve Sorular Oluşturma ile ilgili videoyu buradan izleyebilirsiniz. 

 

Radyoloji modülü ile, radyolojik görüntülerdeki yapıları 3 boyutlu model üzerinden inceleyebilirsiniz.

 

Complete Anatomy'nin tüm içeriğine tek bir platformdan doğrudan erişebilirsiniz.

Masaüstü ve mobil uygulamayı buradan indirebilirsiniz.

 

İndirilebilir Dosyalar

Daha fazla doküman ve bilgi için lütfen destek@geminibilgi.com.tr adresine talebinizi bildiriniz.