Tarama, tanı testleri, ayakta ve yatan hasta tedavilerine uygun klinik karar desteği sağlamak için UpToDate® Pathways ve Lab Interpretation ™ kullanın

UpToDate Advanced standartlaştırılmış klinik kararlar oluşturmak için UpToDate’in klinik uzmanlığından ve editoryal süreçlerinden yararlanır. Özel bir durum yoksa aynı hastalığı bulunan hastalara uygulanan farklı tedavi yöntemleri; bireysel hasta sonuçlarını, sağlık maliyetlerini ve halkın genel sağlığını olumsuz yönde etkiler. Bu global bir problemdir.

UpToDate Advanced, aynı hastalığı bulunan hastalara uygulanan farklı tedavi yöntemlerini azaltmak, standartlaştırılmış klinik kararlar oluşturmak ve klinik etkinliği arttırmaya yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

UpToDate® Pathways spesifik klinik sorular ile ilgili uygun klinik kararların alınmasına yardımcı nitelikteki interaktif kılavuzları içermektedir.

Lab Interpretation™— Normal sınırların dışındaki laboratuvar sonuçlarının hızlıca yorumlanmasına ve sonraki adımların belirlenmesine yardımcı olan monografileri erişime sunmaktadır.

UpToDate Advanced içerisinde yer alan kanıta dayalı interaktif UpToDate Pathways kılavuzları ve normal sınırların dışındaki laboratuvar sonuçlarını hızla yorumlamak ve sonraki adımları seçmek için kullanılan Lab Interpretation monografileriyle klinisyenlerin klinik kararları desteklenmektedir.

UpToDate Advanced, 7.500’den fazla uzman doktor tarafından oluşturulan içerik kapsamını
eksiksiz olarak kullanır. Faydaları şunlardır: 

Yeni Nesil Klinik Karar Desteğiyle Tedavi Farklılıklarını Azaltın ve Hasta Tedavi Sonuçlarının İyileştirilmesini Sağlayın

  • UpToDate içinden UpToDate Pathways ve Lab Interpretation'a kolay erişim

  • Kanıt tabanlı kılavuz ve monograflar düzenli olarak güncellenmektedir

  • Normal sınırların dışında kalan laboratuvar sonuçlarının yönetimini desteklemektedir

  • Hastalara ait testlerin ve tedavinin optimizasyonu

UpToDate Advanced Önemli Noktalar

Klinik karar desteğinde en güvenilir kaynak olan UpToDate içeriğini kullanan UpToDate Advanced, her hasta için benzersiz olan etkileşimli karar noktaları aracılığıyla kullanıcılara rehberlik eder.

Güvenilir sağlık hizmeti için, kılavuzların hızlı etkinleştirilmesi, geliştirilmesi ve uzman devamlılığı için gerekli olan yatırım ihtiyacını azaltır.

Tedavi kararlarının verildiği yerde ve zamanda, en iyi uygulama kılavuzlarını erişilebilir ve uygulanabilir hale getirerek uyumu hızlandırır ve geliştirir.

Lokal kullanıcının ihtiyaçlarına, önceliklerine, formüleri bilgisine ve kaynaklarına göre özelleştirilebilir.

Bakım noktasında UpToDate'e güvenen dünya çapındaki meslektaşlarınıza katılın - UpToDate'in kanıt temelli önerilerine ve daha fazlasına anında erişin! Klinisyenler; hastalara tutarlı kalite ve uygun bakım sağlamak üzere en iyi kanıtları ve hasta tercihlerini göz önünde bulundurarak her seferinde doğru seçimi yapmak zorundadır. Bu, çoklu tedavi, tanı veya tedavi seçeneklerine sahip, dolayısıyla istenmeyen bakım varyasyonları için en yüksek potansiyele sahip ortak, kronik ve karmaşık durumlar için özellikle önemlidir. Bir uzmanın tavsiyesi bazen doğru adımdır, ancak her zaman değil. Benzer şekilde, normal sınırların dışında kalan laboratuvar sonuçlarını takiben yeni testler yapmak gereksiz olabilir.

UpToDate® Advanced ™ ile şunları yapabilirsiniz:

  • UpToDate® Pathways interaktif kılavuzları ile hasta önerilerini en iyi kanıtlara ve uygulamaya göre uyarlayın.
  • Lab Interpretation ™ ile normal sınırların dışında kalan laboratuvar sonuçları için uygun sonraki adımları hızlıca yorumlayın ve karar verin.

UpToDate Advanced Türkçe Videosu: https://youtu.be/Y3W0LP8mfa8

UpToDate Advanced Videosu: https://go.wolterskluwer.com/UTD-Advanced.html

“Hasta bakımındaki farklılıkların azaltılması, hasta güvenliğini, klinik sonuçları ve hasta memnuniyetini iyileştirme çabalarımız için çok önemlidir. Günümüzde, diyabet ve atriyal fibrilasyon gibi giderek karmaşıklaşan hasta yönetim seçenekleriyle başa çıkıyoruz. UpToDate Advanced, doktorlarımızı her hasta için en uygun klinik kararlara yönlendiriyor ”
Keith Griffin, MD, Novant Medical Group CMIO ( Basın Bildirisini Oku )

UpToDate Advanced'in klinik uygulamada kullanımı kurumsal hedefleri de destekler:

  • Klinik uygulama kılavuzları oluşturmak ve sürdürmek için zaman ve çabaların azaltılması
  • Uygun olmayan test ve tedaviyi azaltmaya yardımcı olmak
  • Geliştirilmiş bakım koordinasyonu ve standardizasyonunun teşvik edilmesi

Talep edilebilir dosyalar

İndirilebilir Dosyalar

Daha fazla doküman ve bilgi için lütfen destek@geminibilgi.com.tr adresine talebinizi bildiriniz.